• BEZPEČNÁ REZERVÁCIA
  • ŠIROKÝ VÝBER
  • BEZPEČNÁ PLATBA
Prečítať si viac »

Najhorúcejšie novinky zo sveta cestovania a špeciálne ponuky spoločnosti Gotogate vám už nikdy neuniknú.

Zadajte svoj e-mail a prihláste sa k odberu noviniek.

Víta vás Gotogate – Lacné letenky do celého sveta


Naším cieľom je ponúkať zákazníkom najlacnejšie možné lety porovnávaním cien leteniek našich 650 partnerských leteckých spoločností. Pomocou Gotogate môžete jednoducho a bezpečne vyhľadávať, rezervovať si a zaplatiť za letenky a cesty do celého sveta. Máme pre vás na výber 300 000 hotelov a ubytovacích zariadení na dovolenku, ako aj možnosti požičania všetkých druhov automobilov vo všetkých cenových skupinách.

Každý deň naplníme 70 lietadiel Boeing 737

Gotogate je súčasťou spoločnosti OY SRG Finland, ktorú vlastní spoločnosť Etraveli Group AB , jedna z piatich najväčších on-line cestovných kancelárií so zameraním na leteckú dopravu v Európe. Táto spoločnosť pôsobí v 46 krajinách. Pri počte 12 milióna zákazníkov a 2 milióna dovoleniek predaných v spoločnosť Etraveli naplní každý deň 70 lietadiel Boeing 737. Skupina má rozsiahle skúsenosti v odvetví a podniká v oblasti cestovného ruchu od roku 1989 ako jedna z prvých cestovných kancelárií v oblasti elektronického obchodu v Škandinávii.

Dôveryhodná voľba

S nami môžete bezpečne nakupovať, pretože používame najvyšší dostupný štandard šifrovania na bezpečné spracovanie údajov a platieb, aby nedošlo k neoprávnenému prístupu k vašim osobným údajom. Čistý objem predaja spoločnosti Etraveli za posledných päť rokov stúpol z 3 miliárd na 12,3 miliardy SEK za rok, čo znamená priemerný ročný rast 23 percent.

Naši zamestnanci majú certifikáciu IATA a sú vynikajúci odborníci na oblasť cestovného ruchu.

Vyberte si DÔVERYHODNÚ VOĽBU a rezervujte si dovolenku cez Gotogate - prečítajte si viac tu.

Všetok marketing na tejto stránke je spravovaný spoločnosťou OY SRG Finland.

Rezervujte si váš ďalší výlet s nami!

Header
Subject
Body
Footer