Spoľahnite sa – na stránky Gotogate

Našim cieľom je byť pre vás jednotkou vo svete leteniek. Na vašej dôvere nám záleží a chceme, aby ste mali s našimi službami len tie najlepšie skúsenosti.

Sme jednou z popredných európskych skupín v oblasti online podnikania s cestovaním, preto je pre nás dôležité, aby sme vám vedeli ponúknuť najlacnejšie dostupné letenky.

Náš výber je teda jedným z najširších na trhu. Vaša bezpečnosť je pre nás prioritou, a preto je každý váš nákup u nás zašifrovaný.

A to je len niekoľko dôvodov, prečo sa na nás pri kúpe svojej letenky môžete spoľahnúť. Dúfame, že s nimi získate pri nákupe väčší pocit bezpečia a dôvery.

BEZPEČNÁ REZERVÁCIA

Jedna z najväčších európskych spoločností

Gotogate je súčasťou skupiny Etraveli Group AB , jednou z popredných európskych skupín v oblasti online podnikania s cestovaním, ktorá ponúka široký výber leteniek, ubytovania a ďalších súvisiacich služieb. Naša spoločnosť je činná v 46  krajinách.

Certifikovaní organizáciou IATA

Organizácia IATA,našu činnosť schválila a naši zamestnanci sú nielen držiteľmi osvedčenia IATA, ale tiež majú najnovšie poznatky o cestovnom ruchu.

12 milióna zákazníkov ročne

Ročne naše služby využije až 12 milióna zákazníkov, vďaka čomu sme spoľahlivým a skúseným poskytovateľom služieb v oblasti cestovania.   
Iatas logotype2.4 millions customers

ŠIROKÝ VÝBER

Viac než 650 leteckých spoločností

Ponúkame široký výber služieb, čo vám umožní ľahko nájsť najlacnejšie dostupné lety do vybranej destinácie. To znamená, že s nami môžete porovnať ceny až 650 leteckých spoločností a vybrať si tú, ktorá vám najviac vyhovuje.

Viac než 300 000 hotelov

Výber správneho hotela dokáže zabrať množstvo času. Je predsa toľko kritérií, ktoré musí vaše ubytovanie spĺňať. Aby sme vám hľadanie dokonalého hotela uľahčili, zhromaždili sme v našej ponuke viac než 300 000 hotelov po celom svete. 

S nami - zmeňte svoju letenku na flexibilnú

Zmeny plánov často prichádzajú bez varovania, a v takom prípade sa môže hodiť flexibilná letenka. Ponúkame vám možnosť zarezervovať si svoju letenku ako flexibilnú. Naši zákazníci si túto možnosť veľmi obľúbili. Viac sa dozviete tu >>>

650 aircarrier icon 240 000 hotels icon rebooking icon

BEZPEČNÁ PLATBA

Najvyšší dostupný šifrovací štandard pre vašu bezpečnosť

S nami môžete bezpečne nakupovať, pretože používame najvyšší dostupný štandard šifrovania na bezpečné spracovanie údajov a platieb, aby nedošlo k neoprávnenému prístupu k vašim osobným údajom. Veríme, že je dôležité, aby ste sa pri platbe za vašu cestu cítili bezpečne.

.

.

 

Norton SSL logotyp
Header
Subject
Body
Footer