Kontakt

Dobrý deň! Ako vám môžeme pomôcť?

Na tejto stránke nájdete odpovede na všetky najčastejšie otázky. Chcete nás kontaktovať prostredníctvom e-mailu? Vyberte si nadpis a kliknite na „Napísať správu pre zákaznícky servis“. Následne vyplňte náš mailový formulár a my sa vám čo najskôr ozveme.

Na webu Moje rezervácie môžete: 

Our contact centres in India are severely affected by the government lockdown declared recently, this restricts our ability to effectively service our customers and you might not be able to get in touch with us. Please only contact us if your departure is within the next 6 days.

We assure you that we are working 24/7 to restore our customer service as soon as possible and make it easy for you to manage your travel.

V súčasnosti prijímame nebývalé množstvo telefónnych hovorov a e-mailov. Ak máte aktívnu žiadosť o zákaznícke služby, prosíme vás, aby ste nevolali ani neposielali e-maily, pretože sa tým naše časy odozvy len predĺžia. Všetky prípady vybavujeme v poradí, v akom ich dostávame a budeme vás informovať, len čo nastane vo vašom prípade aktualizácia. Čas vybavovania niektorých leteckých spoločností sa v súčasnosti odhaduje na 6 - 8 týždňov. Ospravedlňujeme sa za situáciu a snažíme sa čo najrýchlejšie vyriešiť všetky prípady.

Preto vám odporúčame, aby ste si overili online, či letecká spoločnosť povoľuje vrátenie peňazí alebo zmeny.
Viac informácií o koronavíruse nájdete na tomto odkaze.
Ďakujeme za pochopenie.

Header
Subject
Body
Footer