Kontakt

Dobrý deň! Ako vám môžeme pomôcť?

Na tejto stránke nájdete odpovede na všetky najčastejšie otázky. Chcete nás kontaktovať prostredníctvom e-mailu? Vyberte si nadpis a kliknite na „Napísať správu pre zákaznícky servis“. Následne vyplňte náš mailový formulár a my sa vám čo najskôr ozveme.

Na webu Moje rezervácie môžete: 

Nedostali ste potvrdenie rezervácie? Skontrolujte, či neskončilo v spamoch. Dokumenty tam môžu skončiť, nehľadiac na to, aký e-mail používate. Tiež skontrolujte v záložke "Moje rezervácie." 

Dostávame veľa otázok týkajúcich sa situácie v Číne a koronavírusu. Všetkým cestujúcim odporúčame, aby si najskôr aktualizovali webové stránky leteckých spoločností, či umožňujú vrátenie peňazí alebo zmeny. Ako cestovná kancelária máme pokyny mnohých leteckých spoločností, ale zďaleka nie všetkých.

Neváhajte nás kontaktovať ohľadom vašej rezervácie a my urobíme všetko pre to, aby sme vám pomohli. Kvôli tomu možno bude chvíľu trvať, kým vám odpovieme, preto by sme vám chceli poďakovať za vašu trpezlivosť. Ak ste boli v Číne a cestujete ďalej, kontaktujte leteckú spoločnosť alebo ambasádu a uistite sa, či máte povolenie cestovať do svojho cieľového miesta.

Header
Subject
Body
Footer